W dniu dzisiejszym (niedziela 20.09.2015) w Wielkim Biegu Finałowym Rajdu, w którym rywalizowali zwycięzcy wszystkich tras nasi kolejny raz byli NIEPOKONANI i zwyciężyli w klasyfikacji generalnej!!!!

Rajd Granica

UWAGA!!!! Wiadomość z ostatniej chwili!!!
Nasz patrol Ósma Błyskawica ze Szczepu Drużyn Ósmych HARC zajął I MIEJSCE i zdobył puchar na V Trasie Wędrowniczej Ogólnopolskiego Harcerskiego Rajdu "GRANICA" w Karkonoszach!!!
Chłopaki rywalizując z 21 patrolami wędrowniczymi z całej Polski zwyciężyli pokonując około 100 km i zdobywając najwyższą ilość punktów podczas trzydniowej imprezy organizowanej przez Chorągiew Dolnośląską Związku Harcerstwa Polskiego, Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej.

GRATULACJE CHŁOPAKI!!!! Znakomita robota!!!