Z uwagi na to, że nasz kalendarz na najbliższy okres jest dość mocno wypełniony, toteż pokrótce przedstawię najważniejsze przedsięwzięcia i zachęcam do zaglądania do zakładki "Kalendarz" gdzie staramy się zamieszczać wszystkie nasze przedsięwzięcia

RAJD  PIECZONEGO  ZIEMNIAKA

W sobotę 21 października organizujemy dla całego Szczepu Rajd Pieczonego Ziemniaka. Koszt Rajdu - 8,00 zł, wpłacamy do drużynowych najpóźniej w dniu wymarszu. Proszę o wypełnienie zgody rodziców (można pobrać ze strony w zakładce "Do pobrania").  Startujemy z Sulejowa idąc na naszą bazę na Karczunek skąd wszyscy razem będziemy wracać autokarem. Na start do Sulejowa drużyny będą dowiezione i tak:

8 PDH  - Piotrków - zbiórka o godz. 9:30 na parkingu przed OSW

8 GZ "Zwierzątkowo" - zbiórka o godz. 10:00 na parkingu przed OSW

8 DH - Wola - zbiórka o godz. 10:30 przed szkołą w Woli

Powrót wszystkich przewidujemy ok godz. 14:00 - 15:00

WĘDROWNICZY RAJD NOCNY "śLADAMI PONUREGO"

Rajd odbędzie się w dniach 17-19 listopada, jest to wędrówka w Górach Świętokrzyskich w rejonie działania oddziału mjr. Piwnika ps "Ponury". Koszt wyjazdu to ok.50,00 zł. Rajd jest skierowany głównie do HS i wędrowników, dlatego też uczestnicy muszą mieć min. 13 lat (rocznikowo). Zgłoszenia na Rajd przyjmuje dh Jakub Wojtysiak, w zależności od liczby chętnych stworzymy jeden lub dwa patrole rajdowe.

ZIMOWISKO SZCZEPU

W dniach 27 stycznia - 2 lutego 2017 wybieramy się na zimowisko Szczepu organizowane przez KH Piotrków Tryb. Zimowisko odbędzie się w miejscowości Rycerka Górna w woj. śląskim pow. żywiecki, zakwaterowanie będzie w szkole, śpimy na łóżkach/kanadyjkach.

Koszt całkowity zimowiska to 350,00 zł od osoby, do końca paździrnika musimy wpłacić zaliczki w wysokości 100,00 zł, z uwagi, że ilość miejsc jest ograniczona i jest to 50 osób (takie są możliwości noclegowe oraz żywieniowe szkoły)  i tylko tyle dzieci będzie mogło wyjechać - decyduje kolejność wpłaty zaliczki do opiekunów drużyn. Pieniążki przyjmują:

Tomasz Fijałkowski - 8 DH Wola Krzysztoporska

Arkadiusz Wojtysiak - 8 PDH Piotrków Tryb.

Jeśli ktoś jest zdecydowany, to prosimy o jak najszybsze wpłaty, naprawdę nie możemy zabrać ani jednego dziecka więcej.

 

W DNIU 27 PAŹDZIERNIKA ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE Z RODZICAMI ZARÓWNO W WOLI JAK I W PIOTRKOWIE NA KTÓRYM SZCZEGÓŁOWO OMÓWIMY WSZYSTKIE PRZEDSIĘWZIĘCIA. ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ O GODZ. 17:00 W osw W pIOTRKOWIE ORAZ W SZKOLE W WOLI KRZYSZTOPORSKIEJ. SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW I OPIEJUNÓW.

 

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.